Schudnij bez ćwiczeń, w najłatwiejszy
i najszybszy sposób jaki istnieje

Przeczytanie tego ebooka zajmie Ci około 40 minut, a może zmienić twoje życie i sylwetkę na zawsze

EBOOK "MOC LENISTWA"

 ̶4̶9̶ ̶z̶ł̶   29 zł


Książka elektroniczna napisana w bardzo zrozumiały dla odbiorcy sposób.

Ebook o prostej, wygodnej metodzie odchudzania bez przymusu ćwiczeń.

„MOC LENISTWA” to JEDYNY Ebook, który potrzebujesz aby SKUTECZNIE i łatwo schudnąć bez katorżniczych treningów i bez chodzenia głodnym.

SCHUDNIJ W ŁATWY I PRZYJEMNY SPOSÓB​

 
Jak myślisz, jaka jest różnica między ludźmi, którzy regularnie ćwiczą, dbają o swój wygląd i swoje zdrowie od ludzi, którzy zawsze znajdą argument za tym, aby nie ćwiczyć i nie zwracać uwagi na to co sie je?

O ile każdy człowiek jest inny pod względem osobowości, charakteru i genów, o tyle organizm każdego człowieka działa dokładnie w taki sam sposób pod względem pracy naszych hormonów, biochemii i wszelkich innych czynności życiowych zachodzących w naszym organiźmie.
Różnica między jednymi, a drugimi polega na nastawieniu i świadomości do tematu zdrowia, odżywiania i wyglądu.

Osoby ćwiczące wiedzą, że złe odżywianie i brak aktywności fizycznej jest przyczyną 80% przedwczesnych zgonów, a dodatkowo są w posiadaniu wiedzy jak w łatwy i przyjemny sposób schudnąć i utrzymywać atletyczną sylwetkę przez lata.
Jeśli Ty również zapoznasz się z podstawową wiedzą z zakresu anatomii, odżywiania i treningu to przekonasz się, że utrzymywanie szczupłej sylwetki nie tylko jest banalnie proste, ale również zauważysz o ile więcej energii do działania zyskasz po wprowadzeniu drobnych zmian w swoje życie.

Przedstawiam Ci moją książkę – „MOC LENISTWA”. Dowiesz się z niej dlaczego jesteśmy czasem leniwi i nie chcę nam się ćwiczyć.
Dowiesz się o różnych zaburzeniach i stanach chorobowych, które mogą wpływać na nasz nastrój, brak energii i ciągłe zmęczenie oraz sposobach jak to wyeliminować. Dowiesz się podstaw z zakresu odżywiania i trenowania oraz podstawowych zasadach jakie warto wprowadzić w swoje życie, aby zyskać szczupłą sylwetkę i więcej energii.

Między osobami mało aktywnymi fizycznie, a atletami jedyną różnicą jest tylko wiedza i świadomość!

O Książce

Książka zawiera ledwie kilkadziesiąt stron, bo z założenia jest przeznaczona dla osób „leniwych” takich jak ja, którym nie chce czytać się 300 stronnicowych atlasów anatomii człowieka. Postarałem się o to, aby zmieścić wszystkie najważniejsze informacje jakie udało mi się zdobyć przez ostatnie 12 lat na temat odżywiania, treningu.
Sam bardzo chciałbym móc przeczytać tego ebooka 12 lat temu, gdy zaczynałem. Wtedy na pewno wiedziałbym, że bieganie i suche, niesmaczne i uznawane za zdrowe produkty nie są konieczne do tego, aby mieć sylwetkę atlety.

W tej książce dzielę się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i badaniami, które udało mi się znaleźć na temat naszego lenistwa, zdrowia, stanów chorobowych, wyglądu, odżywiania i treningu. W tej książce elektronicznej znajdziesz napisane prostym językiem wiedzę i informacje w opisany przeze mnie tak łatwy i zrozumiały sposób jak to tylko możliwe.

Czego mogę się spodziewać po przeczytaniu ebooka?

Przede wszystkim EFEKTÓW!

Jest znacznie więcej korzyści jakie przyniesie Ci ten ebook i ja naprawdę mocno wierzę w to, że wiedza jaką w niej zawarłem będzie w stanie zmienić Twoje życie o 180 stopni.

Poprawiając swój wygląd wpłyniesz mocno na swoją pewność siebie.
Znacząco poprawisz swoje zdrowie i zwiększysz poziom energii.